טיפים להשמת אנשי מכירות באופן עצמאי
מאת MoneyMaker | צפיות: 1,953 | תגובות: 0
מחפשים איש מכירות אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? רוצים לצמצמם את הסיכוי להיכשל? אנחנו ב Money Maker החברה המקצועית ביותר להשמת אנשי מכירות ונותני שירותים יודעים שאין כמו ניסיון של אחרים ומוכנים לחלוק איתכם את המידע.

מחפשים איש מכירות אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?

רוצים לצמצמם את הסיכוי להיכשל?
אנחנו ב Money Maker החברה המקצועית ביותר להשמת אנשי מכירות ונותני שירותים יודעים שאין כמו ניסיון של אחרים ומוכנים לחלוק איתכם את המידע.

פעולות שכדאי לעשות על מנת לבצע "השמת איש מכירות" בצורה קלה

יש להגדיר היטב את תפקידו המיועד של איש המכירות למדו מחברות השמה המתמחות בהשמת אנשי מכירות על בסיס יום-יומי: הגדרת תפקיד יכולה להיעשות בשתי דקות עבודה, בעשרים דקות או ביומיים. לעתים שווה לעבוד יומיים על הגדרת המשרה מאשר לחפש שוב ושוב מחליף לאותה משרה שלא צלחה.

בנו טבלה בת שתי טורים: בטור הימני העלו על הכתב את סך מרכיבי המשרה ובטור השמאלי את הדרישות הברורות יותר והברורות פחות. גם כאן הנכון הוא ללמוד מחברות דוגמת Money Maker המתמחה בהשמת אנשי מכירות: ויתור על השלב הזה יחזיר את הגלגל שוב ושוב אחורנית ובסופו של דבר השמת איש המכירות תיכשל.

השמת איש מכירות היא תהליך רציני, הקצו לטובת העניין זמן ומקום. שלא כמו מעסיקים רבים הקוראים לנו לבצע השמת אנשי מכירות איפה שהעניין ניכשל אנחנו מתעקשים שהעניין יקבל משנה רצינות או במילים אחרות: יש לתת זמן מוגדר לתהליך גיוס איש המכירות גם אם הדבר אומר לבצע שלושה וארבעה ימי ראיונות. בעניין המקום יאמרו לכם כל חברות ההשמה: יש צורך לכבד את העניין כולו ולא לראיין במקום שלא מאפשר לאיש המכירות להתבטא בצורה רגועה ובאופן שקולו ישמע ואותו הדבר נכון גם לגבי המראיין.

התייחסו לעניין השמת אנשי מכירות כמו למדע מדויק ולא כמו למשהו שעושים על פי כיוון הרוח. הרבה לקוחות מתארים לנו את האופן שבו הם חיפשו את איש המכירות האחרון לפני שנכשלו. מסתבר שעבור רובם התהליך היה משהו שקורה על הדרך והמציאות השתנתה לא אחת על-פי קצב ההתקדמות, רמת ההישגים וכדומה. לאחר שנכנסנו לתמונה כמי שמתמחים בהשמת אנשי מכירות הם הבינו: רק מה שמתוכנן נכון עשוי להצליח.

אודות הכותב: רוני קלטר מנהל בחברת ההשמה המובילה את תחום אנשי המכירות והשירות Money Maker והינו בעל ניסיון רב בגיוס, מיון, ליווי, הדרכה ואימון של אנשי מכירות ושל נותני שירות, החברה נחשבת לבעלת ניסיון רב ומלווה חברות בכל סדר גודל במקצועיות ובאיכפתיות רבה, להתראות
http://www.money-maker.co.il
לא אהבתי (0)
כדי להגיב למאמר זה עלייך להתחבר למערכת: אני מחפש/ת עבודה | אני מעסיק/ה
אין תגובות למאמר זה.