מובטלים? קבלו 5 דרכים להבליט את עצמכם ולהרשים את המראיינים
מאת ג’וב מאסטר | צפיות: 2,168 | תגובות: 0
5 דרכים להישאר אקטיביים במהלך חיפוש עבודה ובכך להרשים את המראיינים

1. הישארו עסוקים
במהלך תקופת חיפוש העבודה חשוב מאד להישאר פעילים, לא רק כדי לשמור על השפיות, אלא גם כדי להוכיח למראיינים שאתם אנשים דינמיים ואקטיביים. איך נשארים פעילים?
חפשו עבודת פרילנס או פעילות התנדבות, בעולם התוכן שלכם או מחוצה לו – ובכך תשדרגו את קורות החיים שלכם. במידת האפשר, מומלץ גם להירשם לקורסים וסדנאות שיעשירו אתכם וישאירו אתכם מעודכנים ורלבנטיים.
2. התייחסו לחיפוש העבודה כאל עבודה בפני עצמה
אל תשכחו שבתקופה זו, המשימה העיקרית שלכם היא למצוא עבודה. הקדישו לכך זמן כל יום: חפשו משרות רלבנטיות ברשתות החברתיות ובאתרים רלבנטיים, שפרו את קורות החיים שלכם ונסו לאתר קשרים מקצועיים מועילים.
3. עסקו בנטוורקינג
חשוב מאד לתחזק קשרים קיימים וליצר קשרים מקצועיים חדשים. לצורך כך, הגיעו לאירועים המקצועיים הנכונים, הצטרפו לקבוצות מקוונות, אתרו חברות שמעניינות אתכם ופנו אליהן ישירות, גם אם לא פרסמו משרה ספציפית. פרסמו בקרב כל מי שאתם מכירים שאתם מחפשים עבודה ,וציינו בדיוק איזו סוג משרה אתם מחפשים.
4. עזרו למחפשי עבודה אחרים
במהלך חיפוש עבודה, אחד הדברים הכי יעילים שאתם יכולים לעשות הוא להישאר מקצועיים וחיוביים.זה כולל אפילו לעזור לאנשים אחרים שמחפשים עבודה! חיפוש עבודה ויצירת קשרים חברתיים זו לא דרך חד סיטרית - ככל שתהיו מעורבים יותר ותעזרו לאחרים במצב דומה לשלכם (באמצעות תמיכה רגשית, "פתיחת דלתות" או המלצה שתתנו), תרגישו טוב יותר עם עצמכם, תקבלו קרדיט ותזכו לסיוע חזרה.
Follow up. 5 - תמיד
אם הלכתם לראיון, סמסו למראיין "תודה" בסיומו ואם לא שמעתם ממנו בתום פרק הזמן שציין, התקשרו לברר.
אל תגזימו, אל תציקו אבל הישארו אקטיביים ויוזמים. המראיינים שלכם יניחו, בצדק, שאת היוזמה וההתלהבות שאתם מפגינים כלפיהם, תפגינו גם בעבודה שלכם!

אודות הכותב: ג’וב מאסטר
http://www.jobmaster.co.il
תוויות: חיפוש עבודה
לא אהבתי (0)
כדי להגיב למאמר זה עלייך להתחבר למערכת: אני מחפש/ת עבודה | אני מעסיק/ה
אין תגובות למאמר זה.