משרות דרושים עם כוונה למצוא
מאת מרטין | צפיות: 2,485 | תגובות: 2
מחפשים עבודה? עוברים כל הזמן על משרות דרושים ומחפשים ללא הפסקה עוד מקומות חדשים שניתן למצוא בהן משרות דרושים חדשות? אז הנה כמה טיפים שיכולים מאוד לעזור לכם במציאת העבודה.

1. כוונה למצוא - אחת הבעיות הגדולות היא העובדה שאנחנו שולחים קורות חיים כל הזמן. ישנה אופנה שהתחילה לאחרונה שהיא שליחת קורות חיים גם כאשר אנחנו עובדים רק כדי להבין מה המצב או כדי לנסות להרגיש את השטח.

דהיינו לשלוח קורות חיים במטרה לראות אם נוכל למצוא משהו טוב יותר ואולי לעבור עבודה באמצע, מה שגורם לכך שאנחנו מחפשים משרות דרושים כל הזמן, ללא הפסקה ושורפים המון אנרגיה על הדבר הזה, בעיקר אלו ששולחים קורות חיים מתוך המחשב של העבודה וגם לוקחים סיכון שיפטרו אותנו.

עצם החיפוש הזה של העבודה, מבזבז המון אנרגיה והרבה מאוד כוחות, כך שכאשר אנחנו באמת צריכים עבודה, כלומר כאשר כבר לא עובדים, אנחנו כבר ללא כוחות למציאת עבודה באמת. אנחנו כבר מרוקנים ואין לנו אנרגיות בכלל למציאת העבודה שאנחנו באמת צריכים לצורך פרנסה.

אז המסקנה הראשונה היא שאין צורך באמת לחפש עבודה כל הזמן, מצאת עבודה כל שהיא, תן לה סיכוי אמתי להצליח בשבילך, רק אם באמת נתקלת בקשיים שם, רק אז תתחיל לחפש עבודה חדשה, עם כוונה אמתית למצוא.

2. אין למה לחפש בעשרות אתרי דרושים - לפי הסקרים האחרונים יש בערך עשרה אתרי דרושים בישראל, כאשר כל אחד מהם כולל בערך את כל המשרות שקיימות בכל שאר האתרים עם יתרונות וחסרונות קטנים לכל צד. מה שאני מנסה להגיד כאן זה שבעצם אין שום סיבה להמשיך ולעשות את אותו חיפוש בעשרות אתרי דרושים שקיימים ברשת, היות וכולם בערך אותו דבר, הרבה יותר קל וחכם להתרכז באתר אחד ולהיות מרוכזים בו ובתכנים שלו.בסופו של דבר המסקנה מאוד פשוטה, ברגע שמתרכזים באתר אחד בלבד, מגיעים לשליחת קורות חיים במצב רוח רענן ועם כוחות להשקיע בכל משרה. לעומת זאת כאשר שולחים מאות קורות חיים ביום, אין שום סיכוי להיות מרוכזים אלא יוצרים מצב של יותר מדי- מעט מדי.


אודות הכותב: יניב בלטר- מומחה משאבי אנוש בצפון
http://yaniv-baltar.blogspot.co.il/
תוויות:
לא אהבתי (0)
כדי להגיב למאמר זה עלייך להתחבר למערכת: אני מחפש/ת עבודה | אני מעסיק/ה
2. נכון מאוד, צריכים להתמקד במקום אחד רלוונטי ומתאים ואליו לשלוח קו"ח, כך הסיכויים גדלים למציאת מקום עבודה הולם ומתאים לצרכים שלנו. שיהיה בהצלחה לכל הפונים. רוחמה
רוחמה | ב- 01/07/2017 12:15:43
1. צודקים
מרים | ב- 18/10/2016 23:02:46