חפש
התראות
מועדפים
אנשי קשר
בקשות חברות
פתרונות גיוס עזרה
כיצד משתמשים אחרים יכולים למצוא אותי ב"אנשים”?

משתמשים אחרים יכולים לחפש אותך לפי שמך המלא, מקצוע או חברה בה את העובד, לימודים או מיומנויות - כל עוד אלו רשומים בפרופיל שלך. יש לציין כי הטלפון והאימייל איתם נרשמת לאתר ג'וב מאסטר אינם חשופים למשתמשים אחרים ואינם ניתנים לחיפוש.


האם ניתן להסתיר את הפרופיל שלי כך שלא יופיע בתוצאות החיפוש?
ניתן לשלוט בכמות המידע מתוך הפרופיל האישי שלך אשר תוצג למשתמשים אחרים. באפשרותך לבחור אילו חלקים מתוך הפרופיל האישי שלף יוצגו, אם בכלל. בעמוד הגדרת פרטיות ניתן לסמן האם הפרופיל של יוצג באופן פומבי, או לחסום חלק מסוים מתוכו לחיפוש וצפייה באופן פומבי.

כיצד ניתן לשלוח הודעות למשתמשים אחרים ברשת?
ניתן לשלוח הודעות ללא הגבלה לכל אחד מאנשי הקשר שלך. כדי להתכתב עם משתמשים אחרים ברשת יש לשלוח תחילה בקשת חברות. לאחר אישור, ניתן לשלוח ולקרוא הודעות שהתקבלו מעמוד הודעות.

מהן התראות חיפוש?
התראות הן למעשה חיפושים אוטומטיים שהמערכת מבצעת עבורך. פעם ביום/שבוע (התדירות נתונה לבחירתך) תתקבל התראה למייל האישי שלך איתו נרשמת למערכת, על פרופילים חדשים שהצטרפו למערכת ותואמים לחיפוש שביצעת. את ההתראות שיצרת ניתן למצוא בעמוד התראות. יצירת התראות היא אפשרות השמורה למשתמשי פרימיום בלבד, אשר יכולים ליצור עד 20 התראות בו זמנית.

כיצד ניתן להזמין אנשים חדשים להצטרף לרשת ג'וב מאסטר?
בעמוד אנשי קשר, ניתן להזמין כל אדם להצטרף לרשת של ג'וב מאסטר על ידי הזנת כתובת האימייל שלו ולשלוח לו הזמנה דיגיטלית. אותו אדם יקבל קישור באימייל איתו יוכל להירשם בקלות.

כיצד ניתן לראות אילו פרטים מוצגים אודותיי בפרופיל שלי?

בעמוד אנשים תוכל לחפש את שמך המלא בשורת החיפוש ולצפות בפרופיל שלך, כפי שמוצג למשתמשים אחרים ברשת. בנוסף, תמיד תוכל לצפות ולערוך את פרטי הפרופיל שלך בעמוד פרופיל.


מהו ציון פרופיל וכיצד הוא משפיע על החיפוש?

ציון הפרופיל נקבע לפי כמות פריטי המידע שהוא מכיל. כך למשל, פרופיל המכיל תמונה יקבל ציון גבוהה מפרופיל ללא תמונה. בנוסף, פרופיל עם ציון גבוה יופיע לפני פרופילים עם ציון נמוך משלו בתוצאות החיפוש. חשוב לזכור שככל שהפרופיל שלך יכיל יותר מידע אודותיך, כך יופיע ביותר חיפושים רלוונטיים. את ציון הפרופיל שלךתוכל לראות בכל עת בעמוד פרופיל.


האם כל משתמש ב"אנשים" בהכרח מחפש עבודה?

    "אנשים" היא רשת חברתית מקצועית המיועדת למגוון קהלים רחב. משתמש הרשום לרשת החברתית-מקצועית של ג'וב מאסטר אינו בהכרח מחפש עבודה באופן פעיל, אלא פועל ברשת על מנת לקדם אינטרסים מקצועיים כגון: יצירת קשרים עסקיים, קידום העסק, גיוס מועמדים, סקירות שווקים בהם פועל ועוד המון שימושים פוטנציאליים.


    היכן ניתן לערוך פרטי הפרופיל שלי?

    תחת לשונית אני בסרגל הכלים העליון, תוכל נווט לעמוד פרופיל. שם תוכל להוסיף ולערוך את הפרטים הקיימים בפרופיל המקצועי שלךאנו ממליצים על מילוי הפרופיל בשלמותו, על מנת לחשוף את עצמך למרבית החיפושים הרלוונטים לך.