מערכת גיוס עובדים

cvMaster

המערכת שהופכת אותך למאסטר בגיוס עובדים

cvMaster

המערכת שהופכת אותך למאסטר בגיוס עובדים

להדגמת המערכת וניסיון ללא התחייבות - אנא מלאו את הפרטים או צלצלו: 03-6343411

מה המערכת יודעת לבצע וכיצד היא חוסכת לך זמן, משאבים ומייעלת תהליכים?

מי כמוך יודע עד כמה תהליך גיוס עובדים מורכב, ארוך, מייגע, יקר במשאבים זמן וכוח אדם לתפעולו. כאן נכנסת לתמונה מערכת cvMaster ומשנה את פני הדברים. שלבים רבים בתהליך מתבצעים אוטומטית, התפעול פשוט וידידותי למשתמש, משך הגיוס מתקצר משמעותית והחיסכון במונחי זמן וכסף אדיר. בנוסף מאפשרת לך המערכת שליטה מלאה ובקרת ביצועים גבוהה בכל אחד משלבי תהליך הגיוס. אין פלא איפוא שיותר ויותר ארגונים ומנהלי משאבי אנוש מברכים על קליטת והטמעת המערכת ויש להם 7 סיבות טובות:

1. קליטת קו"ח - כל קורות החיים מכל פלטפורמות פרסום

לכל משרה נפתח אי-מייל ייעודי, אליו יישלחו כל קורות החיים הרלוונטיים. מכאן, המערכת יודעת לקלוט ולפרק קורות חיים מכל מקור או פלטפורמה אינטרנטית בה מתבצע פרסום המשרות כגון: לוחות דרושים, רשתות חברתיות, דף משרות באתר החברה, דוא"ל או קו"ח שהגיעו בפרינט או כתב יד.

2. פירוק קו"ח - שמביא לחיסכון של שעות וימים בהקלדת נתונים

את תהליך פירוק הנתונים הארוך, המייגע ואשר דרש עד כה ימים של הקלדת נתונים, המערכת יודעת לבצע אוטומטית מתוך מגוון סוגי קבצים - TXT, RTF, Word, PDF וברזולוציות הרבה יותר מפורטות ומעמיקות. למהירות הביצוע ולעומק ה’פירוק’ יש השפעה משמעותית בשלב איתור המועמד המתאים. מיד נגיע…

3. תיוק קו"ח - כולל סינון כפולים והשבחת נתונים

גם כאן המערכת חוסכת לך הרבה עבודה, זמן וכאבי ראש. ראשית היא מסננת את כל קורות החיים הכפולים (כבר רווח משמעותי). בשנית, המערכת משביחה את מאגרי הנתונים ומקטלגת אותם לפי קטגוריות כמו: מיקום גאוגרפי, השכלה, ניסיון ועוד. באפשרותך לקבוע את הגדרות הסינון והקטלוג בהתאם לדרישות שלך לכל תפקיד בנפרד.

4. איתור וסינון קו"ח - רק המועמדים והטאלנטים הכי מתאימים

אחרי שלבי הקליטה, הפירוק, הסינון, התיוק והשבחת מאגרי הנתונים - הכל מוכן לאיתור המועמדים הכי מתאימים. בעזרת רכיב ה"צייד האוטומטי", המערכת מאפשרת לך לאתר ולסנן את המועמדים על פי קשת רחבה של חיתוכים. מכאן עוברים לשלב תהליך גיוס העובדים המתאימים ביותר. וגם כאן, תורמת לך מערכת cvMaster תועלות רבות ערך.

5. ניהול תהליך גיוס - יעיל, מהיר, מדויק, מבוקר ומאורגן

מערכת cvMaster היא כלי יעיל במיוחד לניהול תהליך גיוס חסכוני ואיכותי. על אחת כמה וכמה כאשר מגייסים בו זמנית כמה מועמדים לכמה משרות או פרויקטים, מצב בו קל מאד לאבד את הידיים ואת הרגליים. לא עוד! שילוב של מערכת Talent CRM ומודל Automated Workflow של תהליך הגיוס מביא לכך שכל תקשורת עם המועמד, כל ראיון טלפוני או פרונטלי, כל מבחן התאמה, כל שלב במשא ומתן על תנאי העסקה, הכל מתועד ומוצג במערכת. כך, כל מגייס יודע את המשימות שמונחות על שולחנו ומה השלב הבא שעליו לבצע מול כל מועמד שעליו לגייס.

6. מייצרת דוחות, מציפה תובנות - ומאפשרת בקרת איכות תהליך וניתוח ביצועים

ב’קליק’ אחד המערכת מפיקה דוחות ביצועים בזמן אמת על התהליך כולו. בעזרת גרפים ויזואליים ודוחות תומכי החלטות ניתן לבחון כל מרכיב ושלב בתהליך הגיוס לצורך טיוב, שיפור וייעול עבודת צוות הגיוס, בחירת פלטפורמת הפרסום העדיפה ועוד.

7. פיתוח יכולות המערכת על פי דרישה - בהתאמה למאפיינים המיוחדים של כל ארגון

כל תכונה, מאפיין, דו"ח, אופציה נדרשות ואשר אינן קיימת במערכת בתצורתה הרגילה נוכל לפתח, להוסיף ולהטמיע במערכת שלך בהתאמה מדויקת למאפיינים המיוחדים של כל ארגון וכל מחלקת משאבי אנוש.